Reklama

Panicz Team

Panicz.org to serwis dla Reklamodawców jak i dla Webmasterów. Oferujemy państwu reklamę wyświetlaną na stronach tematycznych w bardzo atrakcyjnej cenie. Nie tolerujemy wszelkiego rodzaju oszustw i w przypadku wykrycia naruszenia zasad konto użytkownika zostaje natychmiast usunięte a pieniądze zwrócone Reklamodawcy. Z jednego IP tylko raz można kliknąć reklamę (opłata pobrana jest raz nawet przy 10 kliknięciach). Akceptujemy strony internetowe zgodne z prawem w tym Erotyczne, wszystkie strony są weryfikowane przez administratora i natychmiast akceptowane. Zachęcam do rejestracji i przetestowania naszego systemu.

advertiser

Chcesz się zareklamować w Internecie? Dobrze trafiłeś, zaloguj się i wstaw swoją reklamę do wybranej kategorii i w wybranej przez siebie formie. Mamy do zaoferowania Bannery reklamowe, linki z opisem jak i linki z ikoną. Ty wypełniasz tylko pola a system sam wyświetli twoją reklamę w różnych formach.

publisher

Zarabiaj na reklamie w Internecie, Nasze linki tekstowe doskonale się dopasowują do zawartości twojej strony, nie musisz nic robić tylko wstawić nasz kod i już możesz zarabiać. Oprócz linków możesz także do swojej witryny dodać Bannery reklamowe aby móc zarobić więcej.